Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Na początku istnienia s. Oliver była marką zarezerwowaną dla eleganckich mężczyzn. Otwarcie pierwszego sklepu Sir Oliver nastąpiło 1969 roku w Würzburgu. Marka została przyjęta bardzo ciepło i już ok. 1975 roku wprowadzono do sprzedaży linię damską. Nazwę Sir Oliver zastąpiono znanym już skrótem s. Oliver.

Wśród propozycji marki dostępna jest odzież, obuwie, dodatki, perfumy oraz oczywiście parasole. Wszystkie produkty marki s. Oliver charakteryzują się ciekawym połączeniem klasycznej stylistyki, soczystych barw, naturalności i wyrafinowanego smaku.

 W dodatku parasolki s. Oliver podobnie jak odzież i inne produkty tej marki tworzone są także z myślą o środowisku i społeczeństwie. Hasło marki brzmi „WE CARE” i ma ono bezpośrednie przełożenie na działalność produkcyjną. W tej rodzinnej firmie duży nacisk kładzie się między innymi na zrównoważoną produkcję i oszczędność zasobów. Marka współpracuje z: Alliance for Sustainable Textiles, ACCORD on Fire and Building Society in Bangladesh, FAIR LABOUR ASSOCIATION, Save the Children oraz Cotton Made In Africa.

W chwili obecnej parasolki s. Oliver sprzedawane są pod szyldem jednej z najważniejszych marek na rynku, firmy Doppler. Parasole s. Oliver to produkty solidne, funkcjonalne i estetyczne. Zachwycają przede wszystkim ciekawe kolory i zróżnicowane wzory. Bez wątpienia parasolki s. Oliver doskonale zaprezentują się z każdą modną stylizacją.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl