Czas realizacji zamówienia

 

Pamiętaj! Wysyłki realizowane są w dni robocze! Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Czas realizacji zamówienia parasoli spersonalizowanych zwiększa się zwykle do:

•  w przypadku graweru: do 4 dni roboczych od akceptacji wizualizacji (w okresie listopad-grudzień termin może się wydłużyć do 7 dni roboczych)
•  w przypadku nadruku na parasolu: do 5 dni roboczych od akceptacji wizualizacji (w okresie listopad-grudzień termin może się wydłużyć do 10 dni roboczych metodą sitodruku)

 

 Czas realizacji zamówienia w odniesieniu do płatności:

  • w przypadku płatności elektronicznej Payu/Przelewy24 - realizacja w ciągu 24h (dni robocze)
  • w przypadku płatności Pobranie - realizacja w ciągu 24h (dni robocze)
  • w przypadku płatności Przelew - realizacja wydłuża się o 1 dzień roboczy (48h dni robocze), wliczony jest czas oczekiwania na potwierdzenie płatności, który wpływa z działu księgowego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl