Niezwykłe parasole ręcznie robione Doppler Manufaktur 0
Niezwykłe parasole ręcznie robione Doppler Manufaktur


Doppler Manufaktur w Braunau am Inn to austriacka firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Z pasją i dużym wyczuciem dla rzemiosła wytwarza parasole najwyższej światowej jakości od ponad 70 lat. Manufaktura jest obecnie największym producentem markowych parasoli w Europie, który kultywuje swą tradycję już od czterech pokoleń.

                        

 


Metka Manufaktury to synonim perfekcyjnej jakości i precyzji wykonania zgranej z nowoczesną modą i elegancją.
Każdego sezonu międzynarodowy zespół projektantów może samodzielnie interpretować ogólnoświatowe modowe trendy za pomocą kolorów, wzorów i aplikacji umieszczanych na czaszach parasoli. To nowe podejście do parasola oznacza, że produkt Dopplera nie pełni jedynie funkcji ochronnej, lecz jest pełnoprawnym – i jakże wdzięcznym! – modowym akcesorium.

 

                                                 

 


Doppler Manufaktur oznacza piękne rzeczy w życiu – niepowtarzalne parasole wykonane ręcznie i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki pieczęci jakości "Made in Austria" specjalista ds. jakości potwierdza wykonanie rękodzieła na najwyższym poziomie. Do produkcji parasoli Doppler Manufaktur wykorzystywane są tylko najwyższej jakości materiały oraz unikalne surowce - drewno kasztanowca, tkaniny z Włoch i Austrii, oraz niepowtarzalna konstrukcja.
Każdy parasol jest wyjątkowy i powinien stać się nieodzownym towarzyszem jego właściciela. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury.
"W przeszłości parasole były dziedziczone. Chcielibyśmy ożywić tę tradycję", wyjaśnia właściciel firmy i dyrektor zarządzający, Hermann Würflingsdobler.

Przekonajcie się Państwo sami, jak unikatowe są wyroby Manufaktury.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl