Niezwykłe parasole ręcznie robione Doppler Manufaktur 0
Niezwykłe parasole ręcznie robione Doppler Manufaktur


Doppler Manufaktur w Braunau am Inn to austriacka firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Z pasją i dużym wyczuciem dla rzemiosła wytwarza parasole najwyższej światowej jakości od ponad 70 lat. Manufaktura jest obecnie największym producentem markowych parasoli w Europie, który kultywuje swą tradycję już od czterech pokoleń.

                        

 


Metka Manufaktury to synonim perfekcyjnej jakości i precyzji wykonania zgranej z nowoczesną modą i elegancją.
Każdego sezonu międzynarodowy zespół projektantów może samodzielnie interpretować ogólnoświatowe modowe trendy za pomocą kolorów, wzorów i aplikacji umieszczanych na czaszach parasoli. To nowe podejście do parasola oznacza, że produkt Dopplera nie pełni jedynie funkcji ochronnej, lecz jest pełnoprawnym – i jakże wdzięcznym! – modowym akcesorium.

 

                                                 

 


Doppler Manufaktur oznacza piękne rzeczy w życiu – niepowtarzalne parasole wykonane ręcznie i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki pieczęci jakości "Made in Austria" specjalista ds. jakości potwierdza wykonanie rękodzieła na najwyższym poziomie. Do produkcji parasoli Doppler Manufaktur wykorzystywane są tylko najwyższej jakości materiały oraz unikalne surowce - drewno kasztanowca, tkaniny z Włoch i Austrii, oraz niepowtarzalna konstrukcja.
Każdy parasol jest wyjątkowy i powinien stać się nieodzownym towarzyszem jego właściciela. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury.
"W przeszłości parasole były dziedziczone. Chcielibyśmy ożywić tę tradycję", wyjaśnia właściciel firmy i dyrektor zarządzający, Hermann Würflingsdobler.

Przekonajcie się Państwo sami, jak unikatowe są wyroby Manufaktury.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Blog
Jak wybrać damski parasol?

Jeśli szukasz odpowiedniego damskiego parasola aby twój strój prezentował się nienagannie, to musisz rozważyć czy wolisz parasol składany czy długi. Mechanizm manualny, półautomatyczny czy automatyczny.

Jak wybrać męski parasol?

Parasol to jeden z tych przedmiotów, które zdecydowanie powinny znaleźć się w naszym posiadaniu. Z racji tego, że na rynku dostępne są parasole w wielu różnych kształtach i rozmiarach, każdy może wybrać odpowiedni dla siebie model. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl