Wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday po polsku 0
Wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday po polsku

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. 
Sama nazwa ma swój początek w czarnym kolorze atramentu, jakim księgowi w USA zapisywali zyski – czerwony oznaczał straty.
Wyprzedaże odbywają się przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, lecz i w Kanadzie i Wielkiej Brytanii - cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.
Dzień ten jest też początkiem sezonu zakupowego przed Bożym narodzeniem.

Jakie zasady promocji wprowadzimy w naszym parasolowym sklepie?

Utworzymy specjalną kategorię "Black Friday", w której znajdą się specjalnie wybrane modele parasoli. Każdy z nich można będzie nabyć za pół ceny, wpisując w koszyku zakupowym specjalny kod, który podamy w dniu rozpoczęcia promocji.

Jak jeszcze możesz obniżyć koszty dokonywanych u nas zakupów? 

Od kwoty zamówienia 300 zł przysługuje Ci darmowa dostawa. Warto więc zebrać parasolowe zamówienie u rodziny i znajomych i dokonać hurtowego zakupu, aby oszczędzić na kurierze.

Poza tym, część parasoli będzie objęta cenami promocyjnymi, ustalonymi indywidualnie dla każdego modelu.

 

Dołącz się i Ty do zakupowego szaleństwa i kupuj parasole w nieprzyzwoicie niskich cenach!!

Komentarze do wpisu (0)

Blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl