Wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday po polsku 0
Wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday po polsku

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. 
Sama nazwa ma swój początek w czarnym kolorze atramentu, jakim księgowi w USA zapisywali zyski – czerwony oznaczał straty.
Wyprzedaże odbywają się przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, lecz i w Kanadzie i Wielkiej Brytanii - cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.
Dzień ten jest też początkiem sezonu zakupowego przed Bożym narodzeniem.

Jakie zasady promocji wprowadzimy w naszym parasolowym sklepie?

Utworzymy specjalną kategorię "Black Friday", w której znajdą się specjalnie wybrane modele parasoli. Każdy z nich można będzie nabyć za pół ceny, wpisując w koszyku zakupowym specjalny kod, który podamy w dniu rozpoczęcia promocji.

Jak jeszcze możesz obniżyć koszty dokonywanych u nas zakupów? 

Od kwoty zamówienia 300 zł przysługuje Ci darmowa dostawa. Warto więc zebrać parasolowe zamówienie u rodziny i znajomych i dokonać hurtowego zakupu, aby oszczędzić na kurierze.

Poza tym, część parasoli będzie objęta cenami promocyjnymi, ustalonymi indywidualnie dla każdego modelu.

 

Dołącz się i Ty do zakupowego szaleństwa i kupuj parasole w nieprzyzwoicie niskich cenach!!

Komentarze do wpisu (0)

Blog
Jak wybrać damski parasol?

Jeśli szukasz odpowiedniego damskiego parasola aby twój strój prezentował się nienagannie, to musisz rozważyć czy wolisz parasol składany czy długi. Mechanizm manualny, półautomatyczny czy automatyczny.

Jak wybrać męski parasol?

Parasol to jeden z tych przedmiotów, które zdecydowanie powinny znaleźć się w naszym posiadaniu. Z racji tego, że na rynku dostępne są parasole w wielu różnych kształtach i rozmiarach, każdy może wybrać odpowiedni dla siebie model. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl