Nadruki, grawer na parasolach 0
Nadruki, grawer na parasolach

Parasol to równie ważny i wartościowy element garderoby i niczym nie ustępuje roli kapelusza, szalika, paska, rękawiczek czy torebki w naszej szafie. Czy torebka osłoni Twoją fryzurę i makijaż przed deszczem? Nie! Dlatego poświęć chwilę i wybierz swój pasujący Ci model parasola, dodatkowo wzbogacając go własnym nadrukiem lub grawerem, zaprojektowanym przez siebie lub naszego grafika. 
Zastanów się, jaki napis lub rysunek mógłby rozbawić albo wzruszyć (a może wywołać oba efekty?) najbliższą Ci osobę w dniu jej urodzin, imienin czy z okazji ważnej rocznicy.


                                                                

Data ślubu z inicjałami Państwa Młodych nadrukowana na czaszy parasola? Każdy gość weselny obdarowany parasolem z nadrukiem związanym ze ślubem? To tylko przykłady pomysłów na dzień ślubu. Wykaż się własną inwencją - z przyjemnością zrealizujemy Twój pomysł.


Kibicowanie podczas meczu lub na co dzień za pomocą parasolki z nadrukiem logo Twojej Ulubionej Drużyny - zagrzewaj do walki za pomocą parasola
z nadrukiem.

                                                                     

A może chcesz, aby na Twojej ulubionej parasolce, którą dostałeś wiele lat temu od ukochanego dziadka, pojawił się grawer przypominający tą wyjątkową osobę? Nie ma problemu! Przyślij nam parasol, na pewno troskliwie się nim zajmiemy, a przede wszystkim ozdobimy go eleganckim grawerem.

                                                                         

 


Personalizując parasole, stosujemy różne techniki. Jedną z nich jest sitodruk, bardzo trwały nadruk na jednolitej czaszy parasola (to ważne, aby czasza parasola była wolna od wzorów). Metoda ta jest dość droga, gdyż przygotowanie matrycy jest bardzo czasochłonne, jednak wykonany nadruk nie zetrze się przez wiele lat.
Z kolei na białych parasolach można wykorzystać metodę sublimacji - równie trwałą, mającą jednak wiele więcej zalet - przede wszystkim niższą cenę (zaledwie 29 zł), a dodatkowo możliwość wykonania nadruku wielokolorowego. Jedynym minusem tej metody jest ograniczenie do parasoli białych - lub dwukolorowych - co drugi klin biały, co drugi w innym kolorze: czerwonym, niebieskim, żółtym.
Metodą personalizacji parasola w bardzo elegancki sposób jest grawer. Preferujemy wykonywanie go na drewnianych rączkach, choć zdarzało nam się wykonywać realizacje na rączkach gumowanych. Mimo ograniczenia miejsca, jest bardzo chętnie wykorzystywanym sposobem na sprawienie komuś niezapomnianego prezentu. Grawer może być jasny - wtedy jego kolor będzie wynikał z kolory osłoniętego podłoża; lub przyciemniany - polecamy na jasnym drewnie; napis stanowi wtedy ładny kontrast na tle rączki parasola. 

Spraw sobie lub osobie bliskiej wyjątkowy prezent w postaci spersonalizowanego parasola z nadrukiem i/lub grawerem. Realizacja indywidualnych zamówień otoczonych wyjątkową historią to dla nas największa przyjemność!

Załoga sklepu ParasoleDlaCiebie.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl