Parasol Doppler Manufaktur Norfolk Cottage Parasol Doppler Manufaktur Norfolk Cottage
Cena:

1 249,00 zł

zobacz więcej

Doppler Manufaktur w Braunau am Inn to austriacka firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Z pasją i dużym wyczuciem dla rzemiosła wytwarza parasole najwyższej światowej jakości od ponad 70 lat. 

Metka Manufaktury to synonim perfekcyjnej jakości i precyzji wykonania zgranej z nowoczesną modą i elegancją.
Każdego sezonu międzynarodowy zespół projektantów może samodzielnie interpretować ogólnoświatowe modowe trendy za pomocą kolorów, wzorów i aplikacji umieszczanych na czaszach parasoli.

Niepowtarzalne parasole wykonane ręcznie i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki pieczęci jakości
"Made in Austria" specjalista ds. jakości potwierdza wykonanie rękodzieła na najwyższym poziomie. Do produkcji parasoli Doppler Manufaktur wykorzystywane są tylko najwyższej jakości materiały oraz unikalne surowce - drewno kasztanowca, tkaniny z Włoch i Austrii oraz niepowtarzalna konstrukcja.

Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury. Istnieje również możliwość wymiany rączki i  dopasowanie jej do Twoich potrzeb, prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny.


"W przeszłości parasole były dziedziczone. Chcielibyśmy ożywić tę tradycję", wyjaśnia właściciel firmy i dyrektor zarządzający, Hermann Würflingsdobler. 

Prezentowane w tej zakładce parasole są sprowadzane pod indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z artykułem 38 ustawy o Prawach Konsumenta, nie podlegają odstąpieniu od umowy zakupu, który obowiązuje w ustawie wyżej wymienionej.

logo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl